II  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU  25.2. 2018 r.

1. Dziś o 14.30 Droga Krzyżowa i 15.00 Gorzkie Żale, po nich Msza św.
  2. Zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz misyjny „ Ad Gentes”
  3. W ciągu tygodnia msze św. rano o 6.30 i wieczorem o 17.00
  4. We czwartek I czwartek marca. Wystawienie Najśw. Sakramentu od 16.00 i modlitwy Grupy Krwi Chrystusa. Spowiedź od 16.00
  5. I piątek wystawienie Najśw. Sakr. od 16.00. o 17.00 droga krzyżowa i następnie msza św. Spowiedź od 16.00.
  6. I sobota marca. Msza św. o 8.00 następnie nabożeństwo I sobotnie. Po nabożeństwie odwiedziny chorych w domu.
  7. Od dziś Caritas rozprowadza baranki wielkanocne i paschaliki.
  8. W Gość N., Mały Gość, Promyczek Dobra, Miłujcie się
  9. Zmarł August Rutkowski z Tamtej strony. Pogrzeb w poniedziałek. Wprowadzenie i różaniec o 13.30, msza św. o 14.00

KOLĘDNICY MISYJNI

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym dzieciom oraz rodzicom, w pomoc w przeprowadzeniu Kolędy misyjnej. Szczególnie dziękujemy tym dzieciom, które się przebrały.

Za najpiękniejsze stroje w siedmiu kategoriach otrzymają nagrody:

Nosewicz Julia - Św. Maryja

Smoleń Tomasz - św. Józef

Gajewski Bartosz- Pasterz

Niewola Dawid - Murzynek

Wyczesany Kamila - Latynso

Piekarz Wiktoria - Anioł

Młyński Mateusz- Król

Wąs Katarzyna - szopka

Po odbiór nagród proszę zgłosić się w Nowy Rok po sumie.

Dla chętnych, biorących udział w kolędzie będzie zorganizowany wyjazd na Diecezjalne spotkanie kolędników misyjnych w Bochni 12 stycznia o godz. 8:30. Koszt przejazdy lOzł. Musi być minimum 15 osób chętnych. Osoby które chcą jechać muszą być przebranie w stroje misyjne. Zapisy do przyszłej niedzieli, czyli 6 stycznia włącznie.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE