12  NIEDZIELA  ZWYKŁA 24.06. 2018 r.

1. Msze św. codzienne o 6.30 i wieczorem o 18.00 z nabożeństwem czerwcowym.
  2. W piątek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o 7.00 i 9.00 i po południu o 18.00. Składka na Świętopietrze.
  3. W sobotę od 8.00 odwiedziny chorych w domach. W sobotę nie będzie mszy św. wieczorem o 18.00
  4. Prasa. Gość Niedz. Mały Gość, Miłujcie się,

KOLĘDNICY MISYJNI

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym dzieciom oraz rodzicom, w pomoc w przeprowadzeniu Kolędy misyjnej. Szczególnie dziękujemy tym dzieciom, które się przebrały.

Za najpiękniejsze stroje w siedmiu kategoriach otrzymają nagrody:

Nosewicz Julia - Św. Maryja

Smoleń Tomasz - św. Józef

Gajewski Bartosz- Pasterz

Niewola Dawid - Murzynek

Wyczesany Kamila - Latynso

Piekarz Wiktoria - Anioł

Młyński Mateusz- Król

Wąs Katarzyna - szopka

Po odbiór nagród proszę zgłosić się w Nowy Rok po sumie.

Dla chętnych, biorących udział w kolędzie będzie zorganizowany wyjazd na Diecezjalne spotkanie kolędników misyjnych w Bochni 12 stycznia o godz. 8:30. Koszt przejazdy lOzł. Musi być minimum 15 osób chętnych. Osoby które chcą jechać muszą być przebranie w stroje misyjne. Zapisy do przyszłej niedzieli, czyli 6 stycznia włącznie.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE