6 NIEDZIELA WIELKANOCNA 26.05.2019 r.

1. Dziś Dzień Matki – pamiętajmy o naszych matkach żyjących i o zmarłych. Okażmy im wdzięczność.
  2. W piątek zakończenie nabożeństw majowych. Wykorzystajmy jeszcze kolejne dni i weźmy w nich udział.
  3. W sobotę – 1 sobota czerwca. Msza św. rano o 8.00 z nabożeństwem I sobotnim. Odwiedziny chorych od 9.30.
  4. Dziś zbiórka na utrzymanie czystości w kościele i otoczeniu. O 17.00 zebranie Rady Parafialnej na plebani.
  5. Ogłoszenia z U. Gminy

W związek małżeński zamierzają wstąpić następujące osoby :

Damian Pabian s Edwarda i Zofii zam. w Zawadzie Usz. i Justyna Nowakowska c. Józefa i Lucyny zam. w Lewniowej. Zap. 2

Kto by wiedział o przeszkodach małżeńskich zachodzących  między narzeczonymi obowiązany jest zgłosić w Urzędzie parafialnym.

KOLĘDNICY MISYJNI

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym dzieciom oraz rodzicom, w pomoc w przeprowadzeniu Kolędy misyjnej. Szczególnie dziękujemy tym dzieciom, które się przebrały.

Za najpiękniejsze stroje w siedmiu kategoriach otrzymają nagrody:

Nosewicz Julia - Św. Maryja

Smoleń Tomasz - św. Józef

Gajewski Bartosz- Pasterz

Niewola Dawid - Murzynek

Wyczesany Kamila - Latynso

Piekarz Wiktoria - Anioł

Młyński Mateusz- Król

Wąs Katarzyna - szopka

Po odbiór nagród proszę zgłosić się w Nowy Rok po sumie.

Dla chętnych, biorących udział w kolędzie będzie zorganizowany wyjazd na Diecezjalne spotkanie kolędników misyjnych w Bochni 12 stycznia o godz. 8:30. Koszt przejazdy lOzł. Musi być minimum 15 osób chętnych. Osoby które chcą jechać muszą być przebranie w stroje misyjne. Zapisy do przyszłej niedzieli, czyli 6 stycznia włącznie.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE