28 NIEDZIELA ZWYKŁA 15.10.2017 r.

1. Dziś w całej Polsce jest liczenie wiernych uczestniczących we mszy św. i przystępujących do Komunii św. dla celów statystycznych.
  2. Dziś wybory do Rady Duszpasterskiej. Głosujemy wrzucając do urny przed babińcem karteczki z imieniem i nazwiskiem kandydata. Można napisać jeszcze na karteczkach dostępnych u komisji.
  3. W ciągu tygodnia Msze św. rano o 6.30, wieczorem o 17.00 różaniec i następnie Msza św..
  4. Do prowadzenia różańca zapraszamy: w poniedziałek – Grupę młodzieżową, we wtorek – 3 kl. Gimn., we środę klasy 2 Gimn., w czwartek Szkolne Koło Caritas, w piątek klasy 7 Szk. Podst., w sobotę – Akcję Katolicka
  5. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Misyjna. Składka na cele misyjne do dyspozycji Ojca św.. Będą do nabycia kalendarze misyjne.
  6. W przyszła niedzielę przypada wspomnienie św. Jana Pawła 2 papieża. Akcja Katolicka prowadzi nowennę przed tym świętem, ponieważ św. Jan Paweł 2 jest Patronem A. K. w Polsce.
  7. Gość Niedz. Mały Gość, Promyczek Dobra,  Miłujcie się.
  8. Na wypominki można składać w kancelarii parafialnej lub w zakrystii przed i po nabożeństwach. Można pobrać kartki na ołtarzu św. Antoniego i Serca Jezusowego.

W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby :

Michał Duda s. Mirosława i Teresy Kurzydło zam. w  Iwkowej i Karolina Bielecka c. Jana i Barbary Kuros zam. w Uszwi. Zap. 3

Kto by wiedział o przeszkodach małżeńskich zachodzących między narzeczonymi obowiązany jest zgłosić w Urzędzie parafialnym.

KOLĘDNICY MISYJNI

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym dzieciom oraz rodzicom, w pomoc w przeprowadzeniu Kolędy misyjnej. Szczególnie dziękujemy tym dzieciom, które się przebrały.

Za najpiękniejsze stroje w siedmiu kategoriach otrzymają nagrody:

Nosewicz Julia - Św. Maryja

Smoleń Tomasz - św. Józef

Gajewski Bartosz- Pasterz

Niewola Dawid - Murzynek

Wyczesany Kamila - Latynso

Piekarz Wiktoria - Anioł

Młyński Mateusz- Król

Wąs Katarzyna - szopka

Po odbiór nagród proszę zgłosić się w Nowy Rok po sumie.

Dla chętnych, biorących udział w kolędzie będzie zorganizowany wyjazd na Diecezjalne spotkanie kolędników misyjnych w Bochni 12 stycznia o godz. 8:30. Koszt przejazdy lOzł. Musi być minimum 15 osób chętnych. Osoby które chcą jechać muszą być przebranie w stroje misyjne. Zapisy do przyszłej niedzieli, czyli 6 stycznia włącznie.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE