UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 24.05.2020 r.

1. We wtorek Dzień Matki – pamiętajmy o naszych matkach żyjących i o zmarłych. Okażmy im wdzięczność. Przed majówką nowenna do Ducha św.
  2. Wykorzystajmy jeszcze kolejne dni i weźmy  udział w nabożeństwach majowych.
  3. W niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego .
  4. W sobotę ślub Sylwii Musiał i Michała Kaczmarczyka
  5. Prośba o zabieranie śmieci z cmentarza, aby zmniejszyć koszt wywozu śmieci z cmentarza.
  6. Niektórzy już zauważyli obraz chrztu P. Jezusa nad chrzcielnicą. Pochodzi on z ołtarza Serca Pana Jezusa. Obecnie na jego miejscu jest obraz Jezusa- Jezu, ufam Tobie.
  7. Dziękuję za kolejne wpłaty na konto. Dziękuję za wpłaty bezpośrednie. Dziękuję za zrozumienie i ofiarność na cele parafialne.
  8. Gość N i Mały G.N

W związek małżeński zamierzają wstąpić następujące osoby :

Dawid Bober s. Bogdana i Doroty, zam. w Uszwi i Klaudia Wojnicka, c. Zbigniewa i Aliny, zam. w Dołędze. Zap. 1

Kto by wiedział o przeszkodach małżeńskich zachodzących  między narzeczonymi obowiązany jest zgłosić w Urzędzie parafialnym.

KOLĘDNICY MISYJNI

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym dzieciom oraz rodzicom, w pomoc w przeprowadzeniu Kolędy misyjnej. Szczególnie dziękujemy tym dzieciom, które się przebrały.

Za najpiękniejsze stroje w siedmiu kategoriach otrzymają nagrody:

Nosewicz Julia - Św. Maryja

Smoleń Tomasz - św. Józef

Gajewski Bartosz- Pasterz

Niewola Dawid - Murzynek

Wyczesany Kamila - Latynso

Piekarz Wiktoria - Anioł

Młyński Mateusz- Król

Wąs Katarzyna - szopka

Po odbiór nagród proszę zgłosić się w Nowy Rok po sumie.

Dla chętnych, biorących udział w kolędzie będzie zorganizowany wyjazd na Diecezjalne spotkanie kolędników misyjnych w Bochni 12 stycznia o godz. 8:30. Koszt przejazdy lOzł. Musi być minimum 15 osób chętnych. Osoby które chcą jechać muszą być przebranie w stroje misyjne. Zapisy do przyszłej niedzieli, czyli 6 stycznia włącznie.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE