33 NIEDZIELA  ZWYKŁA 17.11.2019 r.
  1. Przeżywamy dziś w Kościele Światowy Dzień Ubogich. Można pobrać taką okolicznościową torbę i zapełnić ja produktami dla potrzebujących i przynieś do zakrystii czy do kancelarii parafialnej.
  2. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła.
  3. Msze codzienne o 6.30 rano i wieczorem o 17.00 z wypominkami listopadowymi.
  4. Przyszła niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Święto Akcji Katolickiej i Liturgicznej służby ołtarza.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Kościół w Potrzebie – prześladowany. Dziękujemy za ofiary na Radio Maryja i TV Trwam
  6. Prasa,. Gość. N. Promyczek Dobra
  7. Z pogrzebu śp. Emilii Migrała będzie 6 mszy św.,Zostało jeszcze zamówione 3 msze św. od sąsiadów z dołu, a Jana Cichostępskiego 17
  8. Zmarł w Kanadzie Zdzisław Kamycki – mieszkał na Kątach na dole k. Cewpolu. Pogrzeb we wtorek o 14.00 msza św. a o 13.30 różaniec. W poniedziałek różaniec za jego duszę w kościele po wieczornej mszy św.

W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby :

1.Marcin Bystroń s. Franciszka i Jolanty zam. w Uszwi i Karolina Kapcia c. Jana i Małgorzaty zam. w Woli Nieszkowskiej  Zap. 2

2.Bartłomiej Pachota s. Eugeniusza i Zofii zam. w Złotej i Aneta Pabian c. Pawła i Barbary zam. w Zawadzie Uszewskiej. Zap. 2

3.Michał Dziadowiec s. Krzysztofa i Izabeli zam. w Jurkowie i Dominika Kurzydło c. Stanisława i Zofii zam. w Uszwi Zap.2

Kto by wiedział o przeszkodach małżeńskich zachodzących  między narzeczonymi obowiązany jest zgłosić w Urzędzie parafialnym.

KOLĘDNICY MISYJNI

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym dzieciom oraz rodzicom, w pomoc w przeprowadzeniu Kolędy misyjnej. Szczególnie dziękujemy tym dzieciom, które się przebrały.

Za najpiękniejsze stroje w siedmiu kategoriach otrzymają nagrody:

Nosewicz Julia - Św. Maryja

Smoleń Tomasz - św. Józef

Gajewski Bartosz- Pasterz

Niewola Dawid - Murzynek

Wyczesany Kamila - Latynso

Piekarz Wiktoria - Anioł

Młyński Mateusz- Król

Wąs Katarzyna - szopka

Po odbiór nagród proszę zgłosić się w Nowy Rok po sumie.

Dla chętnych, biorących udział w kolędzie będzie zorganizowany wyjazd na Diecezjalne spotkanie kolędników misyjnych w Bochni 12 stycznia o godz. 8:30. Koszt przejazdy lOzł. Musi być minimum 15 osób chętnych. Osoby które chcą jechać muszą być przebranie w stroje misyjne. Zapisy do przyszłej niedzieli, czyli 6 stycznia włącznie.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE