II  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU  17.3. 2019 r.

1. Dziś o 14.30 Droga Krzyżowa i 15.00 Gorzkie Żale, po nich Msza św.
  2. Zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz misyjny „ Ad Gentes”
  3. W ciągu tygodnia msze św. rano o 6.30 i wieczorem o 17.00
  4. We wtorek Uroczystość św. Józefa. Z racji Bierzmowania  w Gnojniku o 15.30.  msza św.  w naszym kościele tylko rano o 6.30.
  5. W piątek o 17.00 droga krzyżowa i następnie msza św.
  6. Od dziś Caritas rozprowadza baranki wielkanocne, paschaliki.
  7. W GN, Mały Gość, Promyczek Dobra, Miłujcie się. Są do pobrania za darmo gazetki o pracy misjonarzy.
  8. Po wichurach na cmentarzu jest dużo porozbijanych zniczy, rozrzucone kwiaty. Proszę zobaczyć i posprzątać nawet  sąsiednie groby.
  9. Kontrola gaśnic we środę koło remizy w Uszwi od 8 rano.
  10. Dziś zapowiadana akcja krwiodawstwa – w remizie w Uszwi.

W związek małżeński zamierzają wstąpić następujące osoby :

Marcin Noworyta s. Wiesława i Alicji zam. Poręba Spytk. i Kinga Gicala c. Waldemara i Danuty zam. w Uszwi Zap. 3

Dariusz Wnękowicz s.Jana i Leoni zam. Łukowicy i Patrycja Pawełek c. Jerzego i Katarzyny zam. w Zawadzie Usz. Zap.3

Kto by wiedział o przeszkodach małżeńskich zachodzących  między narzeczonymi obowiązany jest zgłosić w Urzędzie parafialnym

KOLĘDNICY MISYJNI

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym dzieciom oraz rodzicom, w pomoc w przeprowadzeniu Kolędy misyjnej. Szczególnie dziękujemy tym dzieciom, które się przebrały.

Za najpiękniejsze stroje w siedmiu kategoriach otrzymają nagrody:

Nosewicz Julia - Św. Maryja

Smoleń Tomasz - św. Józef

Gajewski Bartosz- Pasterz

Niewola Dawid - Murzynek

Wyczesany Kamila - Latynso

Piekarz Wiktoria - Anioł

Młyński Mateusz- Król

Wąs Katarzyna - szopka

Po odbiór nagród proszę zgłosić się w Nowy Rok po sumie.

Dla chętnych, biorących udział w kolędzie będzie zorganizowany wyjazd na Diecezjalne spotkanie kolędników misyjnych w Bochni 12 stycznia o godz. 8:30. Koszt przejazdy lOzł. Musi być minimum 15 osób chętnych. Osoby które chcą jechać muszą być przebranie w stroje misyjne. Zapisy do przyszłej niedzieli, czyli 6 stycznia włącznie.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE