25 NIEDZIELA ZWYKŁA 23. 9. 2018 r.

1. Zapraszamy chłopców od 4 klasy wzwyż na ministrantów. Zapisy we środę po wieczornej mszy św. u ks. katechety.
  2. Msze co dzień rano o 6.30. We środę, piątek o 18.00
  3. W piątek o 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego na placu pod kościołem. Od wielu lat ludzie wychodzą na place miast i wsi lub skrzyżowania, aby modlić się Koronką o miłosierdzie Boże dla świata. I my włączmy się w tę modlitwę.
  4. W sobotę od 8.00 odwiedziny chorych rejon Ks. Proboszcza. Ks. Katecheta odwiedzi chorych w 1 sobotę od 9.30
  5. Prasa. GN. Mały gość, Promyczek dobra.
  6. Wójt Gminy Gnojnik i sołtys Uszwi zapraszają wszystkich mieszkańców na zebranie  wiejskie dziś w dniu 23 września o godz.: 17.00 w remizie w Uszwi
  7. Dziś od 9.00 do 13. Można oddać krew w remizie OSP w Uszwi. Dziś o 16.00 spotkanie popielgrzymkowe – pieszej pielgrzymki na Jasną Górę w Gnojniku w nowym kościele.
  8. Rozpoczynają się prace związane z kanalizacją w Uszwi. Bardzo proszę nie utrudniać przebiegu tej inwestycji, to bardzo potrzebne dla wioski tak jak gaz, telefon czy elektryczność. Rozkopią, zasypią, na wiosnę posadzi się znów kwiatki i nie będzie widać. Zniknie przykry zapach.

W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby :

Paweł Baka zam. w Uszwi i Agnieszka Janas zam. w Tymowej. Zap. 3

Kto by wiedział o przeszkodach małżeńskich zachodzących  między narzeczonymi obowiązany jest zgłosić w Urzędzie parafialnym.

KOLĘDNICY MISYJNI

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym dzieciom oraz rodzicom, w pomoc w przeprowadzeniu Kolędy misyjnej. Szczególnie dziękujemy tym dzieciom, które się przebrały.

Za najpiękniejsze stroje w siedmiu kategoriach otrzymają nagrody:

Nosewicz Julia - Św. Maryja

Smoleń Tomasz - św. Józef

Gajewski Bartosz- Pasterz

Niewola Dawid - Murzynek

Wyczesany Kamila - Latynso

Piekarz Wiktoria - Anioł

Młyński Mateusz- Król

Wąs Katarzyna - szopka

Po odbiór nagród proszę zgłosić się w Nowy Rok po sumie.

Dla chętnych, biorących udział w kolędzie będzie zorganizowany wyjazd na Diecezjalne spotkanie kolędników misyjnych w Bochni 12 stycznia o godz. 8:30. Koszt przejazdy lOzł. Musi być minimum 15 osób chętnych. Osoby które chcą jechać muszą być przebranie w stroje misyjne. Zapisy do przyszłej niedzieli, czyli 6 stycznia włącznie.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE