Msze św. pogrzebowe

  Msze Św. Gregoriańskie (30 Mszy Św.)

z Mszy Pogrzebowych

przekazane za zgodą rodziny poza parafię

za zmarłych w ostatnim czasie

  

śp.  Zbigniew  ZIEMIAN (+ X 2020r.)

Ks. Jan Duźniak (Msze gregoriańskie – od 20 października 2020 r.)

1) od Józefa Konstantego z Gnojnika

2) Anny i Krzysztofa Stolarczyk z Gnojnika

3) Anny i Kazimierza Hołyst z Gnojnika

4) Agaty i Henryka Święch z Gnojnika

5) Jadwigi i Zbigniewa Dejnak z Obryty k. Szczecina

6) chrześniaka Wiesława Bober z rodziną

7) rodziny Morawców i Mazurów

8) Agnieszki i Mariusza Kądzielawów

9) Franciszki i Jana Kądzielawów

10) nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Dąbrówkach Breńskich

11) nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Dąbrówkach Breńskich

12) Katarzyny i Wojciecha Sadko

13) Barbary i Grzegorza Zachara

14) Lucyny i Bogusława Kądzielawa

15) Marii i Mariana Szajor

16) Elżbiety z rodziną

17) rodziny Kinel

18) Urszuli i Jana Zych

19) pracowników Silosu Browaru Okocim

20) Teresy Strzesak z Gnojnika

21) rodziny Kołodziej

22) Ludwika i Haliny Wojciechowskich z Gnojnika

23) Teresy i Franciszka Wąs

24) społeczności Szkoły Podstawowej w Oleśnie

25) społeczności Szkoły Podstawowej w Oleśnie

26) Krystyny i Jana Jaroszek

27) Andrzeja i Romka Smutek

28) Teresy Brzeskiej

29) Centrum Usług Wspólnych w Oleśnie

30) Edyty i Mariana Piekarz z Woli Dębińskiej

   

**********

 

śp. Tadeusz WITKOWSKI (+ IX 2020r.)

Ks. Piotr Pasek (Msze gregoriańskie – grudzień 2020 r.)

od 1) do 23) od uczestników pogrzebu

24) od Bożeny i Stanisława Socha

25) od Elżbiety i Edwarda Pabian

26) od rodziny Nowaków z Olszyn

27) od Agaty i Jacka Chmura z rodziną

28) od Stanisławy i Waldemara Grzesickich z rodziną

29) od kolegi Kazimierza Babraj

30) od Frankowskich i Wnęków

 

**********

 

śp. Stanisław KOWALCZYK (+ IX 2020r.)

Ks. Piotr Pasek (Msze gregoriańskie – listopad 2020 r.)

1) od Wójta Gminy Gnojnik oraz pracowników Urzędu Gminy

2) od rodziny Hanków

3) kuzynki Agnieszki z rodziną

4) ciotki Heleny z mężem z Chełmka

5) od sąsiadów z góry – tamtej strony (druga Msza w parafii)

6) rodziny Paterków (druga Msza w parafii)

7) Józefa i Barbary Nabielec

8) Janiny i Zbigniewa Smoleń

9) Sołtysa Zawady Uszewskiej

10) Marii i Andrzeja Zych

11) Anny i Mariusza Turek z rodziną

12) wujka Staszka z dziećmi i Lonią

13) kuzynki Urszuli z mężem i dziećmi

14) kuzynki Patrycji z mężem i dziećmi

15) Barbary i Ryszarda Puzia

od 16) do 30) – od wszystkich uczestników pogrzebu

 

**********

 

śp. Krzysztof TEKIELA (+ IX 2020r.)

I) Ks. Piotr Pasek (Msze gregoriańskie – październik 2020 r.)

1) do 26) – od uczestników pogrzebu

27) od kolegów Grzegorz i Krzysztofa z firmy TOS

28) od Kotarbów z Jasienia

29) od Szwagra Adama z rodziną (druga Msza w parafii)

30) od Alicji i Jana Zając (druga Msza w parafii)

 

II) ks. Dariusz Konopko (Msze gregoriańskie – od 3 listopada 2020 r.)

1) od Stanisława Zająca z rodziną

2) od Stanisława Zająca z rodziną

3) od Stanisława Zająca z rodziną (czwarta Msza w parafii)

4) od Cywilnych Pracowników Komendy Policji w Brzesku

5) od Beaty i Mateusza Wąs z dziećmi (druga Msza w parafii)

6) Wojciech Wąs z rodziną (druga Msza w parafii)

7) byłego kierownika Firmy Jawor z Brzeska

8) Mirosława i Bernadetty Jarosz z Bucza

9) Jadwigi i Stanisława Zięć z Tworkowej

10) Feliks i Zofia Adamczyk z Tworkowej

11) Janina i Marian Cichostępscy z rodziną

12) Janina i Marian Cichostępscy z rodziną

13) Janina i Marian Cichostępscy z rodziną

14) Janina i Marian Cichostępscy z rodziną

15) Janina i Marian Cichostępscy z rodziną (ponadto 1 Msza w parafii)

16) kolegów hurtowni, kierowców i warsztatu firmy Jawor

17) Zbigniew i Wanda Wąs (druga Msza w parafii)

18) chrześnicy Kasi z mężem (druga Msza w parafii)

19) Marka Wąs z rodziną

20) kuzyna Marka z rodziną z Krynicy

21) kuzynki Stanisławy z mężem z Jurkowa

22) sąsiada Jasnosz z Tworkowej

23) Janiny i Bogusława Adamczyk z Tworkowej

24) sąsiadów z góry (druga Msza w parafii)

25) kolegów z Wielopola z Krakowa

26) kolegów z Poręby z Krakowa

27) Bartłomieja Zając

28) rodziny Kołodziejów i Kołdrasów z Tworkowej

29) kolegi Mieczysława Kupca z rodz. z Tworkowej

30) kolegi Stanisława Girona z Poręby

 

**********

 

śp. Maria KOZIEJ (+ VIII 2020 r.)

Zgromadzenie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi (Msze gregoriańskie – listopad 2020 r.)

1) do 13) – od uczestników pogrzebu

14) od sąsiadów Tobołów (druga Msza w parafii)

15) od Aleksandra Toboły

16) od Zofii Świerczek

17) od sąsiadów Wilków

18) od Heleny i Adama Cichostępskich

19) od Andrzeja i Bogusławy Woźniak

20) od Danuty Brzeskiej

21) od Kuców

22) od sąsiadów Kuźma

23) od Danuty Kukla z rodziną

24) od Andrzeja i Teresy Stós

25) od Anieli i Zygmunta Wąs

26) od Agaty i Jana Jagielskich

27) od Marii i Kazimierza Nowak

28) od Marii i Kazimierza Nowak

29) od Marii i Mariana Jewuła

30) od Józefy Cygan (druga Msza w parafii)

 

**********

 

śp. Józef WITKOWSKI (+ VIII 2020r.)

ks. Dariusz Konopko (ksiądz student) – 25 Mszy przekazanych poza parafię do odprawienia w Październiku 2020 r.

1) od kuzyna Józefa Witkowskiego z rodziną

2) od kuzyna Mariana Rojek z żoną

3) od sąsiadów Zdzisława i Elżbiety Duch

4) od rodziny Paterków

5) od rodziny Paterków

6) od Dawida i Sabiny

7) od kuzynki Oli Odroń z rodziną

8) od kuzynki Krystyny Bartys

9) od sąsiadów Elżbiety i Mariusza Szewczyk

10) od Agnieszki Robak z rodziną

11) od Zofii i Edwarda Brzeskich

12) od kuzynek Zofii, Józefy i Celiny

13) od Anny i Pawła z rodziną

14) od Marii i Ryszarda Robak

15) od kuzynek Grażyny i Ireny

16) od Marii Witkowskiej

17) od Teresy i Doroty Jarosińskich z Zawady

18) Janiny i Jana Jewuła

oraz 7 Mszy św. od uczestników pogrzebu

 

**********

 

śp. Janusz ZYCH (+ VIII 2020r.)

I) ks. Jan Baran - Peru (Msze gregoriańskie – listopad 2020)

II) ks. Jan Baran - Peru (Msze gregoriańskie – grudzień 2020)

III) Misjonarze Biali (Msze gregor. – przekazano VIII 2020)

IV) Misjonarze Biali (Msze gregor. – przekazano VIII 2020)

 

IV) Misjonarze Biali (Msze gregor. – przekazano VIII 2020)

1) od Kierownika GOPS w Gnojniku z pracownikami

2) Pauliny i Krzysztofa Brzyk

3) pracowników Domu Ludowego z Bukowiny Tatrzańskiej

4) Wiesławy i Stanisława Czchowskich z Zawady Uszewskiej

5) Józefy Święch i Renaty Damicz

6) Chrześnicy Justyny z rodziną z Bochni

7) Danuty i Zbigniewa Rojek

8) Dyrektora i pracowników Centrum Kultury w Gnojniku

9) Koleżanek córki Moniki z Biesiadek

10) kolegów z firmy NIWA dział utrzymania ruchu w Brzesku

11) kolegów z firmy NIWA dział utrzymania ruchu w Brzesku

12) kolegów z firmy NIWA dział utrzymania ruchu w Brzesku

13) kolegów z firmy NIWA dział utrzymania ruchu w Brzesku

14) kolegów z firmy NIWA dział utrzymania ruchu w Brzesku

15) Marii i Ryszarda Robak

16) Jana Wnęk z synem

17) Haliny Frankowskiej z rodziną

18) rodziny Ziemianów

19) Renaty i Krzysztofa Piekarz z rodziną

20) koleżanek i kolegów z Browaru Okocim - warzelnia

21) koleżanek i kolegów z Browaru Okocim - warzelnia

22) koleżanek i kolegów z Browaru Okocim - warzelnia

23) Chrześnika Mariusza z rodziną

24) Moniki i Marcela Pabian

25) Firmy ogrodzeniowej WITEX

26) Sąsiadów

27) Sąsiadów (ponadto jedna Msza od sąsiadów będzie w parafii)

28) rodziny Osadów z Uszwi

29) rodziny Osadów z Uszwi

30) Starosty Brzeskiego Andrzeja Potępy

 

 

III) Misjonarze Biali (Msze gregor. – przekazano VIII 2020)

1) Janeczki z rodziną z Gorzowa

2) Agaty i Stanisława Rabiasz

3) Kolegi z klasy Darka Robak

4) Anny i Jarosława Brzeskich

5) rodziny Kałuża

6) kolegów z filtracji piwa Browaru Okocim

7) kolegów z filtracji piwa Browaru Okocim

8) kolegów z filtracji piwa Browaru Okocim

9) kolegów z filtracji piwa Browaru Okocim

10) kolegów z filtracji piwa Browaru Okocim

11) koleżanek i kolegów administracji Browaru Okocim

12) koleżanek i kolegów administracji Browaru Okocim

13) koleżanek i kolegów administracji Browaru Okocim

14) koleżanek i kolegów administracji Browaru Okocim

15) Edwarda Brzeziny

16) Rodziny Łanochów

17) koleżanek i kolegów z kl. Patrycji ze SzP i Gimnazjum

18) koleżanek i kolegów z kl. Patrycji ze SzP i Gimnazjum

19) koleżanek i kolegów z kl. Patrycji ze SzP i Gimnazjum

20) koleżanek i kolegów z kl. Patrycji ze SzP i Gimnazjum

21) koleżanek i kolegów z kl. Patrycji ze SzP i Gimnazjum

22) Marii Borowiec i Eweliny Krzan z rodziną

23) sołtysa i rady sołeckiej wsi Gnojnik

24) rodziny Jurków z Radomia

25) rodziny Jurków z Radomia

26) rodziny Jurków z Radomia

27) rodziny Jurków z Bieńkówki

28) Anny i Krzysztofa Jurków z Makowa Podhalańskiego

29) Marcina Zycha

30) Danuty Sacha z Lewniowej

 

II) ks. Jan Baran - Peru (Msze gregoriańskie – grudzień 2020)

1) Piotra i Gabrieli Leś

2) Barbary i Pawła Pabian

3) Ludmiły Białki

4) kolegów Szafarzy z Mokrzyski

5) Romana Chmielarza z rodziną

6) Małgorzaty i Stanisława Guzik z Juszczyna

7) Wandy i Mariana Migas z Białki

8) Stanisława Ryczek z rodziną

9) Sołtysa i rady sołeckiej z Lewniowej

10) Klubu sportowego LKS Orzeł Lewniowa

11) Klubu seniora z Lewniowej

12) Radnych Gminnych z Lewniowej

13) Marty i Andrzeja Zelków z Lewniowej

14) Andrzeja Zelka z Lewniowej

15) Zdzisława i Zenona Krzak z Gromnika

16) Anny i Stanisława Strzesak z rodziną

17) Pawła Kleckiego z rodziną

18) Danuty i Józefa Jurek

19) Katarzyny i Michała Wata

20) Justyny i Macieja Szarawarskich

21) Izabeli i Pawła Jurek

22) Renaty i Sławka Jurek

23) Natali i Uli

24) Natali i Uli

25) Zarządu POD Nasz Plon w Brzesku

26) mieszkańców kl VII, bl VII Osiedle Jagiełły w Brzesku

27) Patryka Pawełek

28) prezesa i pracowników spółki EKO Gnojnik

29) byłych Radnych z kadencji 2014-18

30) Alicji i Piotra Bober

 

 I) ks. Jan Baran - Peru (Msze gregoriańskie – listopad 2020)

1) Elżbiety i Włodzimierza Konstanty z Gnojnika

2) działu pakowania z Browaru Okocim

3) działu pakowania z Browaru Okocim

4) działu pakowania z Browaru Okocim

5) działu pakowania z Browaru Okocim

6) Wiesławy i Jerzego Grzesickich

7)Kingi i Piotra Biel z synami

8) rodziny Totów i Gnelów z Gnojnika

9) Joanny i Wojciecha Jurek

10) Barbary i Bartłomieja Jurek

11) Edwardy i Stanisława Jurek

12) koleżanek i kolegów z Browaru Okocim z Fermentacji i Nowej Filtracji

13) koleżanek i kolegów z Browaru Okocim z Fermentacji i Nowej Filtracji

14) koleżanek i kolegów z Browaru Okocim z Fermentacji i Nowej Filtracji

15) koleżanek i kolegów z Browaru Okocim z Fermentacji i Nowej Filtracji

16) zespołu Brzeskich Wieczorów Uwielbienia

17) Rady Rodziców i przedszkolaków Publicznego Przedszkola w Uszwi

18) kolegi Artura

19) Joanny i Łukasza Zych

20) Grażyny i Krzysztofa Krzak

21) bratanicy Klaudii ze Szczepanem

22) Beaty i Andrzeja Burek

23) koleżanek i kolegów córki Moniki z V-tego Studium Folklorystycznego

24) Haliny i Józefa Kozioł

25) stowarzyszenia „Łączy nas Uszew”

26) Sołtysów z Gminy Gnojnik

27) koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej

28) koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej

29) koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej

30) koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej

 

 

 

 

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.