Spotkanie popielgrzymkowe

Po posiłku obejrzeliśmy dwa krótkie filmiki: „Zwykły bohater - pielgrzym” i „Zwykły bohater – ksiądz” nagrodzone przez oglądających salwami śmiechu i gromkimi brawami. Potem przyszedł czas na tańce. Na koniec zebraliśmy się przy ognisku na chwilę wspólnej modlitwy i zaśpiewaliśmy Apel Jasnogórski. Ksiądz Przewodnik podziękował jeszcze raz wszystkim za przygotowanie spotkania oraz za przybycie i wraz z pozostałymi kapłanami udzielił zebranym błogosławieństwa.

Lucyna Wnęk