Parafia pw. Świętego Floriana Męczennika w Uszwi

Konto naszej parafii:

Parafia Rzymsko-Katolicka p/w Św. Floriana

32-865 Uszew, Uszew 130

Konto bankowe w BP Bank Polski:

55 1020 4984 0000 4702 0034 8409

Składamy serdeczne Bóg zapłać za wpłaty na konto jak bezpośrednie. Niech Bóg błogosławi!

ZBIÓRKA ZAKRĘTEK!

W okresie wakacyjnym (lipiec - sierpień) w naszej parafii została zorganizowana akcja "Zakręceni na rzecz studni”. Polega ona na zbieraniu plastikowych zakrętek z przeznaczeniem na budowę studni w Afryce. Zakrętki można składać w każdą niedzielę przy wejściu do domu parafialnego.

DZIĘKUJEMY ZA WŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI!

Jest pomysł, aby wydać folder poświęcony żołnierzom, którzy walczyli w I i II wojnie światowej, a pochodzili z Uszwi i Zawady Uszewskiej. Warto przywrócić pamięć o nich, dlatego jeśli ktoś ma w swojej rodzinie takiego bohatera i posiada zdjęcia, pamiątki, dokumenty z nim związane, prosimy o kontakt z p. Lucyną Wnęk ze Świetlicy Wiejskiej w Uszwi. Informacje będą zbierane do końca września.